Plastové okná 

Okná s klasickými, jednoduchými tvarmi, sú dostupné aj vo verzii FEN76 5R –  s okenným krídlom so zaobleným profilom. Široký, 5 komorový profil, má veľmi nízky koeficient prestupu tepla a preto naše okná nachádzajú uplatnenie v energeticky úsporných domoch. Pripomíname, že zhotovujeme aj okná s netypickými tvarmi a okná s povrchovou fóliou vo verzii...
Okná FEN 85 sú zhotovené z profilov so stavebnou hĺbkou 85 mm a majú energeticky úsporné zasklenie s teplým dištančným rámikom. Sú vybavené posilneným, tesniacim systémom s dodatočným, stredovým tesnením okenného krídla. Pomocou dômyselne zvolenej šírky jednotlivých komôr 6-komorových profilov sa nám podarilo dosiahnuť optimálnu tepelnú izoláciu. Okná FEN...
Najväčšie výhody Maximálna prestíž a elegancia Jednoduché otváranie a zatváranie Možnosť zlícovania s rovinou prahu
Najväčšie výhody Bezpečné a energetický úsporné vetranie Komfort bez ohľadu na počasie Ľahký a tichý chod dverí
Pre investorov hľadajúcich ekonomické riešenia pri zachovaní vysokej kvality Bohato vybavená séria vám tiež umožňuje zvoliť tvar profilu a zladiť vzhľad okna s charakteristikami budovy.
Vysoko kvalitný 5-komorový profil zaisťuje dlhodobú bezpečnosť investícií a vysokú estetickú hodnotu. Séria okien DPQ-76 bola vybavená inovatívnym kovaním s balíkom možností: možnosť mikroventilácie, štvorstupňový sklopný mechanizmus, dvojfunkčný prvok a ochrana proti vlámaniu.
Zaručenie energetickej účinnosti na najvyššej úrovni a množstvo pokrokových riešení, ktoré sú odpoveďou moderných technológií na výzvy modernej výstavby. Séria okien DPQ-82 perfektne kombinuje plnú funkčnosť s balíkom inovatívnych riešení a zaisťuje najlepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu pre členov domácnosti.
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek

Potrebujete radu?Pomôžeme Vám!