Garážové brány 

Garážové brány

Ponúkame garážové brány pre privátny aj priemyselný sektor s moderným systémom ovládania. Zabezpečujeme predaj a montáž, poradenskú činnosť, záručný a pozáručný servis do 24 hodín. Povrchová úprava garážových brán je možná vo všetkých farebných odtieňoch ako aj v rôznych imitáciách štruktúry dreva, dobre odolným voči vonkajším vplyvom. V možnostiach povrchovej úpravy brán je aj dekorácia bránových panelov fóliou podľa palety (možnosť prispôsobiť farbu brán k farbe okien).

Garážové brány môžete ovládať ručným alebo elektrickým pohonom. Sú vyrobené z oceľových profilov, ktoré sú žiarovo zinkované, čo predstavuje dlhodobú ochranu proti korózii.

Na výber

Sú optimálne riešenie pre garáže s obmedzeným vstupným priestorom a pre garáže. Sekcionálne brány sú zložené zo sekcií zabezpečenými proti privretiu prstov, sú zložené z panelov o výške 50-61 cm. Ponúkame brány KRISPOL a ECOTOR s 2 ročnou zárukou.
Vďaka svojej kompaktnej konštrukcii je dokonalým riešením pre garáže s malým prejazdným prechodom a krátkou príjazdovou cestou.
Výklopné brány AW sú vyrobené v mnohých typových rozmeroch a aj napriek tomu je možné na objednávku vyrobiť akékoľvek atypické rozmery.
Sú tradičným riešením s obmedzeným vnútorným priestorom. Namontovaná dvojkrídlová garážová brána značky AW si nevyžaduje voľné miesto vo vnútri garáže.

Potrebujete radu?Pomôžeme Vám!